«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedzielę Zwykłą 08.11.2015

1. Dziękuję serdecznie za pełne skupienia i głębokiej modlitwy uczestnictwo w Mszy św. i procesji za zmarłych na cmentarzu parafialnym i w procesji na cmentarzu komunalnym.

Wdzięczność wyrażam także za udział w nabożeństwie za zmarłych w Dzień Zaduszny tak o godzinie 18.00, jak i w Eucharystii o godzinie 9.00 i 16.00. Cieszy, że frekwencja na tych dwóch Mszach była większa niż przed rokiem. Dziękuję także za ofiary na pomoc dla naszego seminarium (857 zł).

2. Tradycyjne Bóg zapłać mówimy wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszym modlitewnym wieczorze uwielbienia.

3. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Włączamy się w to dzieło przez modlitwę i wsparcie materialne. Za tydzień natomiast taca przeznaczona będzie na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

4. W poniedziałek przypada święto Rocznicy  Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, a w środę o godzinie 9.00 modlić się będziemy za Ojczyznę  w 97 rocznicę odzyskania niepodległości.

5. Z przyjemnością informujemy, że nasza reprezentacja zajęła wysokie III miejsce w organizacji parafiady. Gratulujemy więc wszystkim jej organizatorom.

6. W następną niedzielę o godzinie 17.00 rozpocznie się Mszą św. w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża św. w Sławkowie bliższe przygotowanie do sakramentu małżeństwa, czyli tzw. prekana.

7. W ostatnią środę pochowaliśmy śp. Marię Czeda. Naszą zamarłą parafiankę polecamy modlitwie wiernych.

8. 22 listopada o godzinie 16.00 zapraszamy na Mszę św. na zamknięcie sezonu wszystkich motocyklistów.