«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu 06.12.2015

1. Dziś obchodzimy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Po Mszach świętych zbierane są ofiary na cel. Darczyńcom serdecznie dziękujemy.

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy też rekolekcyjne przygotowanie do przeżycia Bożego Narodzenia. Na rekolekcyjne spotkania zapraszamy też w poniedziałek i wtorek o godzinie 9.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź będzie w poniedziałek od godziny 8.30 do 10.00 i od 15.30 do 18.00.

3. We wtorek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N. M. P. Rozpoczynamy tego dnia Nadzwyczajny Rok Święty dedykowany miłosierdziu. Jubileusz Miłosierdzia zakończy się 20 listopada 2016 roku.

4. Dziękuję bardzo serdecznie za pomoc we wczorajszym sprzątaniu parafianom z ul. Wyzwolenia i proszę o nią w tym tygodniu parafian z ul. Niepodległości 1, 2, 3, 4, 5. Wdzięczność wyrażam też paniom i panom, którzy w miniony wtorek pomogli w wygrabieniu i usunięciu igliwia z trawników wokół kościoła.

5. Gorąco dziękuję też tym, którzy przygotowali wczorajszy parafialny wieczór uwielbienia i wszystkim, którzy przyszli ofiarować swój czas i modlitwę Panu Bogu i bliźnim.Podziękowaniem obejmujemy też wszystkich, którzy uczestniczyli tak licznie w poświęceniu przydrożnej kapliczki przy szlaku św. Jakuba na Starczynowie. Relacja zdjęciowa z tego wydarzenia znajduje się na parafialnej i diecezjalnej stronie internetowej.