«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu 13.12.2015

1. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie 1428 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy gorące Bóg zapłać.

2. W czwartek pochowaliśmy śp. Czesława Podsiadły, dziś natomiast o godzinie 14.00 odbędzie się na cmentarzu w Bolesławiu pogrzeb śp. Krystyny Wydmańskiej. Naszych zmarłych parafian polecamy Bożemu Miłosierdziu.

3. Dziękuję serdecznie za sobotnią pomoc w sprzątaniu  i proszę o nią w tym tygodniu parafian z ul. Niepodległości 6, 7, 8, 9, 10.

4. W piątek po Mszy św. wieczornej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Ponieważ od 25 listopada uruchomione jest (na razie na II taryfie) ogrzewanie kościoła, dlatego prosimy o domykanie drzwi, tak wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

6. W czwartek w obecności pana Derdy podpisaliśmy umowę na wykonanie i montaż ławek do naszego kościoła. Wysłaliśmy również I ratę zapłaty na rzecz zakupu drewna dębowego. Przeprowadzono również rozmowy w związku z wykonaniem wyściółki na te ławki (koszt wyściółki to 8 tys. zł). Ponieważ przedłużyły nam się czynności formalno-prawne z naszej strony, dlatego nasze zamówienie znajdzie swój finał nieco później niż wcześniej sygnalizowaliśmy. Sądzimy, że będzie to końcówka lipca i początek sierpnia. Przykładowe zdjęcia ławek zamieściliśmy na naszej stronie internetowej i w tablicy ogłoszeń.

Galeria znajduje się pod adresem: http://bobolabukowno.pl/?p=11036

7. Tuż po zakończonych rekolekcjach adwentowych rozpoczęliśmy przygotowania dekoracji do Bożego Narodzenia. W związku z powyższym proszę panów o pomoc w montażu oświetlenia choinkowego na zewnątrz kościoła w poniedziałek o godzinie 9.00, a w piątek o godzinie 15.00 proszę o pomoc w oprawieniu choinek do wnętrza świątyni, i o zmontowanie konstrukcji szopki. Finalne prace dekoracyjne planujemy na poniedziałek 21 grudnia na godzinę 9.00. Wtedy do strojenia świerków będą potrzebne kobiety.

7. W imieniu pani Anety Nielaba zapraszamy na spotkanie opłatkowe przed siedzibą MOK-u w najbliższą sobotę o godzinie 11.00.