«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim 03.01.2016

1. W najbliższą środę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. będą sprawowane jak w niedzielę.O godzinie 10.00 spod MOK-u wyruszy w kierunku kościoła III Orszak Trzech Króli. Do udziału w nim zapraszamy wszystkich parafian. Podczas każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo i poświęcenie kredy i kadzidła.

2. W związku z pomyłką w planie kolędy dotyczącą ul. Słowackiego, Sawickiej i Pocztowej informujemy, że wizyta duszpasterska odbędzie się tam we wtorek od godziny 8.30 (z uwagi na pogrzeb). O tej samej godzinie rozpocznie się kolęda na ul Młyńskiej, Olchowej, Grabowej i Brzozowej.

3. Na stronie internetowej parafii można obejrzeć film z Pasterki oraz relację zdjęciową z świątecznego wystroju świątyni (wkrótce zostanie uzupełniona w związku z większa liczbą figur w Uroczystość Trzech Króli), a także galerię zawierającą większą liczbę zdjęć, jak wyglądać mają nowe ławki do naszej świątyni.

4. Przypominamy naszym parafianom, że w trakcie wizyty duszpasterskiej nie urzędujemy w kancelarii parafialnej, a spotkania w sprawach pogrzebowych umawiamy telefonicznie.

5. W sobotę pochowaliśmy śp. Grzegorza Stawarza, w poniedziałek o godz. 12.00 mamy pogrzeb śp. Marianny Kołaczyk, a we wtorek o godz. 13.00 będzie pogrzeb śp. Weroniki Pazdur. Naszych parafian polecamy Bożemu miłosierdziu.

6. Dziękuję za sobotnie sprzątanie i proszę o nie w najbliższą sobotę parafian z ul. Manifestu Lipcowego, Powstańców Śląskich, Sienkiewicza, Mickiewicza, Górniczej i Jodłowej.