«

»

Ogłoszenia duszpasterskie Na III Niedzielę Wielkiego Postu 28.02.2016

1. W ubiegłą niedzielę złożyliśmy na wsparcie Kościołów Misyjnych 974 zł. Ofiarodawcom mówimy staropolskie Bóg zapłać.

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy włącznie. Dla prowadzącego je ks. Andrzeja Drapały i wszystkich, którzy w nich wezmą udział upraszamy w modlitwie dary Ducha Świętego. W dni powszednie nauki dla dorosłych odbywać się będą podczas Mszy św. o godzinie 9.00 i o 18.00. Natomiast o godzinie 11.00 zapraszamy młodzież gimnazjalną i klasy V, VI szkoły podstawowej, a na 16.00 klasy I-IV szkoły podstawowej. Spowiedź będzie we wtorek od godz. 8.30 do 11.00 i po południu od 15.30 do 18.30. Program zamieszczony jest na stronie internetowej i w tablicy ogłoszeń. Wszyscy weźmy sobie do serca motto tegorocznego Wielkiego Postu: ratuj duszę swoją!

3. W piątek obchodzimy Uroczystość św. Kazimierza Królewicza. Zachęcamy do liczniejszego udziału w Eucharystii.

4. W tym tygodniu mamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek przed NS pomodlimy się po wieczornej Mszy św. o powołania do kapłaństwa i zakonu, w piątek adoracja będzie o 16.30, a po niej o 17.15 Droga Krzyżowa. Podczas adoracji i Drogi Krzyżowej będzie się można wyspowiadać. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N. M. P. po porannej Mszy św. Tego samego dnia zapraszamy wszystkich naszych parafian na godz. 17.00 na kolejny Wieczór Uwielbienia.

no images were found

 

5. Dziękujemy za sobotnie sprzątanie i prosimy o nie w tym tygodniu parafian z ul. Starczynowskiej, Wygiełza, Leśnej od Kolejowej do przejazdu i Wiśniowej.

6. W ostatnią środę pochowaliśmy naszą parafiankę śp. Małgorzatę Cebo, którą w modlitwie zawierzamy Bożemu Miłosierdziu.