«

»

Ogłoszenia Duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą 05.06.2016

1. Dziękujemy serdecznie młodzieży, która w ostatni czwartek przyjęła sakrament bierzmowania za dar ołtarza w postaci ornatu nawiązującego do Bożego Miłosierdzia. Będziemy w nim sprawować Eucharystię w każdy trzeci piątek miesiąca i w Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Wdzięczność wyrażamy także wszystkim biorącym udział w obchodach oktawy Bożego Ciała i pielgrzymom do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

2. Dzisiaj po Mszach świętych zbierane są ofiary na Świątynię Bożej Opatrzności w Warszawie. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Dziękując za udział w ostatnim sprzątaniu parafianom ze Starczynowa, prosimy równocześnie o taką pomoc parafian z ul. Leśnej (na odcinku od ul. Kolejowej do przejazdu), Wygiełza, Starczynowskiej i Wiśniowej.

4. Na noc z 25 na 26 lipca tego roku pragnie się zatrzymać w naszym mieście piesza pielgrzymka młodzieży litewskiej z Wilna, licząca około 70 osób, podążająca na spotkanie z papieżem podczas ŚDM w Krakowie. Pielgrzymi poszukują rodzin, które zechciałyby przyjąć ich na nocleg. Prosimy o zgłaszanie swych adresów i liczby osób, które możemy przyjąć pod swój dach.