NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 12.05.2013
7.30 + Marian Szczepara (od żony i dzieci)
9.00 +Wawrzyniec Kluza (od rodziny)
11.00 + Zdzisław Żuber w 28 rocznicę śmierci (intencja córek)
12.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. i ich rodzin
16.00 Gregoriańska 19:+ Danuta Wyszkowska (od siostry Elżbiety Bąchór)
PONIEDZIAŁEK VII TYGODNIA WIELKANOCNEGO, 13.05.2013
7.00 + Sabina i Feliks Derda w rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Bernackich (od syna i synowej)
18.00 Gregoriańska 20:+ Danuta Wyszkowska (od siostry Elżbiety Bąchór)
WTOREK, ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA, 14.05.2013
7.00 Gregoriańska 21:+ Danuta Wyszkowska (od siostry Elżbiety Bąchór)
18.00 + Zofia Unierzyska, Alicja Żuber, Thomas Jarvis
ŚRODA VII TYGODNIA WIELKANOCNEGO, 15.05.2013
7.00 W intencji Zgromadzenia Sióstr Prezentek i dziękczynna za dar beatyfikacji Zofii Czeskiej
18.00 Nowenna:
– Msza św. gregoriańska (22): + Danuta Wyszkowska (od siostry Elżbiety Bąchór)
– + Łukasz Poczęsny (od cioci Anny Ćwik i Stanisławy Żurek z Troksa),
– Anna Pawłowska (od rodziny Daneckich),
– + Leszek Przybyła (od sąsiadów i znajomych z ul. 1 Maja)
– + Lidia i Stanisław Krawczyk ,
– +Antonina w 12 rocz. śm., + Józef i Halina Piątek (od syna, brata i bratowej)
– + Janina Kaliś-Holewa (od siostry Halina z rodziną),
– + Elżbieta Cieślik (od najbliższych sąsiadów z ul. 1 Maja),
– + Jan Lekston w 13 rocz. śmierci (od żony z dziećmi),
– +Zofia Zając ( od wnuczek Sylwii i Kamili w dzień imienin),
– + Krzysztof Kulig w 4 rocz. śmierci (od córki Florentyny i córki Karoliny z mężem)
– + Marian Pałasiński, Władysława i Władysław Pałasińscy, + Marianna i Ludwik Skotniczni
– + Tadeusz Walczak (od córek z wnuczkami),
– + Kazimierz Masłyk (od rodziny z ul. Reymonta)
– + Bolesława Królikowska (od sąsiadów z ul. 1 Maja i Spacerowej)
– + Stanisław Całus, Zofia Jaskuła, Jan Jaskuła (od wnuczki Edyty z rodziną)
– O Boże błogosławieństwo dla dobroczyńców parafii
– Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki B.N.P. dla Zdzisława i Marka i wnucząt Mai i Kuby
– ………………………………………………………………………………………………………………………..
CZWARTEK, UROCZYSTOŚĆ ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, PREZBITERA, MĘCZENNIKA, PATRONA POLSKI, (ODPUST PARAFIALNY) 16.05.2013
7.00 Gregoriańska 23:+ Danuta Wyszkowska (od siostry Elżbiety Bąchór)
9.00 + Zofia, Bronisław Kaczkowscy, Balbina i Onufry Zygadło, + Stanisława i Henryk Czamara
18.00 Za parafian
PIĄTEK VII TYGODNIA WIELKANOCNEGO, 17.05.2013
7.00 Gregoriańska 24:+ Danuta Wyszkowska (od siostry Elżbiety Bąchór)
18.00 Gregoriańska 1:+ Józef Syguła
SOBOTA VII TYGODNIA WIELKANOCNEGO, 18.05.2013
7.00 Gregoriańska 25:+ Danuta Wyszkowska (od siostry Elżbiety Bąchór)
15.00 Ślub: Beata Słabicka – Marcin Kozłowski
16.30 Ślub: Gabriela Gajdziszewska- Dariusz Burak
18.00 Gregoriańska 2:+ Józef Syguła
NIEDZIELA, UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 19.05.2013
7.30 + Emilia i Emil Rębisz (od córki z rodziną)
9.00 + Regina i Henryk Glibowscy, + Janina i Włodzimierz Raban (od rodziny)
11.00 Gregoriańska 3:+ Józef Syguła
11.00 W 25 lecie kapłaństwa Ks. Proboszcza (od chóru)
12.00 Chrzest: Piotr Jan Herman
16.00 Gregoriańska 26:+ Danuta Wyszkowska (od siostry Elżbiety Bąchór)