IX NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.06.2013
7.30 + Janina i Józef Kajda (od córki z rodziną)
7.30 W intencji Żywego Różańca
9.00 + Bogusława Dadacz w 1 rocznicę śmierci (od siostry z mężem i rodziną)
11.00 Gregoriańska 17: + Józef Syguła
12.00 Chrzty: Kamil Niciński, Fabian Cygański, Magdalena Konieczny
16.00 + Stanisław Ćmiel w 3 rocznicę śmierci (od żony i dzieci)
PONIEDZIAŁEK, WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY, 03.06.2013
7.00 + Feliks Halista w 14 rocznicę śmierci (od córki z rodziną)
18.00 Gregoriańska 18: + Józef Syguła
WTOREK IX TYGODNIA OKRESU ZWYKŁEGO, 04.06.2013
7.00 + Henryka Tunicka w 1 rocz. śmierci (od córki z rodziną), + Krystyna Tunicka, +Andrzej Lekston
18.00 Gregoriańska 19: + Józef Syguła
ŚRODA, WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA, 05.06.2013
7.00 Gregoriańska 20: + Józef Syguła
18.00 Nowenna:
– + Krzysztof Szczepara (od Teresy i Zdzisława Dolezy z rodziną)
– + Łukasz Poczęsny (od mieszkańców z ul. Leśnej, Poprzecznej, Reymonta, Olchowej, Grabowej i Sosnowej)
– + Leszek Przybyła (od sąsiadów Wątrobińskich i Nowaków)
– + Janina Kaliś-Holewa (od sasiadów z ul Starczynowskiej)
– + Elżbieta Cieślik (odJadwigi i Brunona Mańskich)
– + Zdzisław Poczęsny (od siostry z mężem)
– + Julian Lekston (od rodziny Okrajni, Sarota i Pęczek)
– + Witold Sobieraj (od córki Ewy z rodziną)
– +Franciszek Włoszek w rocz. urodzin, Irena i Krzysztof Włoszek (od rodziny)
– + Antoni Masłowski w 14 rocz. śmierci (od synów z rodzinami)
– + Zdzisław Białek, + Marianna i Jan Pietrasowie
– …………………………………………………………………………………………………………………
– O Boże błogosławieństwo dla dobroczyńców parafii
– O Boże bł. i opiekę Matki Boskiej Nieustającej Pomocy dla Moniki w 18 rocz. urodzin
– O Boże błogosławieństwo dla tych, którzy przygotowali ołtarze Bożego Ciała i dla asysty procesyjnej
– …………………………………………………………………………………………………………………
CZWARTEK IX TYGODNIA OKRESU ZWYKŁEGO (ZAKOŃCZENIE OKTAWY BOŻEGO CIAŁA), 06.06.2013
7.00 O Boże błogosławieństwo dla Oli w 18 rocznicę urodzin
18.00 Gregoriańska 21: + Józef Syguła
PIĄTEK,UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA, 07.06.2013
7.00 + Leszek Przybyła (od panów z parafialnego zespołu remontowego)
18.00 Gregoriańska 22: + Józef Syguła
SOBOTA, WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA N. M. P., 08.06.2013
7.00 + Stefan Chmura w 16 rocznicę śmierci, + Anna i Ignacy Chmura, + Genowefa i Piotr Witek
15.00 Ślub: Małgorzata Wyrwas – Krzysztof Olszak
18.00 Gregoriańska 23: + Józef Syguła
X NIEDZIELA ZWYKŁA, 09.06.2013
7.30 + Katarzyna i Józef Rolka (od córki z rodziną)
9.00 +Alina Żurek w 2 rocznicę śmierci
11.00 Gregoriańska 24: + Józef Syguła
16.00 + Jan Smok w 1 rocznicę śmierci (od żony i synów)