«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą 28.08.2016

1. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom ŚDM, którzy uczestniczyli we wczorajszym spotkaniu z ks. biskupem Grzegorzem Kaszakiem w Czeladzi. Dziś natomiast zapraszamy wolontariuszy a także pielgrzymów na Jasną Górę na spotkanie dekanalne w Bolesławiu o godzinie 17.00.

2. Wdzięczność wyrażamy tym parafianom, którzy uczestniczyli we wczorajszym sprzątaniu kościoła i prosimy o tę pomoc w najbliższą sobotę parafian z ul. Kościuszki. Dziękujemy też nowożeńcom Renacie i Tomaszowi za kwiaty do naszej świątyni. Będziemy się za nich modlić na najbliższej nowennie.

3. W najbliższy czwartek przypada Święto Narodzenia N. M. P. Zachęcamy do liczniejszego udziału w Eucharystii.

4. W sobotę o godzinie 17.00 odbędzie się pierwszy po wakacyjnej przerwie parafialny wieczór uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

no images were found

5. Z uwagi na kapłański dzień skupienia w najbliższą sobotę (10 września) nie będzie czynna kancelaria parafialna.

6. 17 września odbędzie się diecezjalna pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Bardzo prosimy, by chętni do wzięcia w niej udziału zapisywali się w zakrystii.

7. Już teraz sygnalizujemy kolejną zbiórkę elektrośmieci organizowaną przez organizację Kościół w Potrzebie. Odbędzie się ona 4 października. Zużyty sprzęt będzie można już po następnej niedzieli przynosić na wewnętrzny dziedziniec plebanii i składać w przygotowanym do tego celu miejscu. O akcji i o tym, co można przynosić, informuje plakat przy wejściu do kościoła oraz ulotki, które znajdują się na stoliku w przedsionku.