«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą 25.09.2016

1. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział  w sobotniej pielgrzymce do Sanktuarium w Płokach. W najbliższą środę będziemy się modlić w ich intencji podczas nowenny.

2. Dziękujemy serdecznie za sprzątanie w minioną sobotę. Na najbliższą proszę o pomoc parafian z ul. Wiśniowej, Nowej i Szkolnej (bloki i domy prywatne).

3. W  czwartek przypada św. św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a już w sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie będą one o 17.30, a w niedzielę o 16.30. Dla dzieci będzie zorganizowany konkurs różańcowy. Prosimy o przewodniczenie w odmawianiu różańca poszczególne grupy dzieci i młodzieży, Żywy Różaniec (w środę) i Siostry Prezentki. Grafik podamy w przyszłym tygodniu. W sobotę nabożeństwo różańcowe będzie połączone z wieczorem uwielbienia, który rozpoczniemy o godzinie 17.00, rano natomiast odprawimy nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N. M. P. z racji pierwszej soboty miesiąca.

no images were found

4. W piątek otrzymaliśmy nowy dwuczęściowy katafalk pogrzebowy wykonany z drewna dębowego, stolik do przedsionka oraz zabudowę dwóch ostatnich filarów i filarów oddzielających drzwi wewnętrzne. Przy okazji pragnę poinformować, że dzięki ofiarom złożonym na ławki w ostatnich dwóch miesiącach, w minionym tygodniu mogliśmy uregulować połowę grudniowej raty i zapłacić za piątkowe prace.

5. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na dzieła prowadzone przez naszą Caritas. Przed tygodniem natomiast ofiarowaliśmy na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech 1794 zł.

6. Wdzięczność wyrażamy nowożeńcom Magdalenie i  Piotrowi za ufundowanie kwiatów do kościoła. W ich intencji modlić się będziemy podczas najbliższej nowenny.

7. Przypominamy o trwającej do 3 października włącznie zbiórce elktrośmieci.