«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą 22.09.2013

1. Dziękuję bardzo serdecznie za wczorajsze prace porządkowe w kościele i na zewnątrz parafianom z ul. Niepodległości 1-5 i proszę o podobną pomoc w najbliższą sobotę parafian z ul. Niepodległości 6-10.Pragnę także wyrazić wdzięczność parafii wobec panów Mirosława, Czesława i Mieczysława za prace tynkarskie wykonywane w tym tygodniu w pomieszczeniu pod kaplicą św. Józefa. Będą one kontynuowane również w najbliższe dni. Bardzo prosimy o pomoc w tych pracach chętnych panów.

2. W środę rozpoczęły się prace związane z położeniem kostki brukowej w głównych alejkach cmentarza parafialnego, co powinno poprawić jego estetykę i funkcjonalność, zwłaszcza przy deszczowej pogodzie i w czasie roztopów.W zależności od pogody mogą one potrwać nawet 3 tygodnie.

3. W piątek w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Jaroszowcu odbędzie się nocne czuwanie wiernych. Rozpocznie się o godzinie 19.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Już dzisiaj sygnalizujemy Spotkanie Młodych Diecezji Sosnowieckiej w Dąbrowie Górniczej. Będzie ono miało miejsce w piątek, sobotę i niedzielę następnego tygodnia(27-29 września 2013 roku). Szczegółowe informacje są na plakacie w tablicy ogłoszeń i na internetowej stronie diecezjalnej. 

5. Parafia św. Maksymiliana w Olkuszu zaprasza w piątek (4 października) na godzinę 18.00 na kolejny Olkuski Wieczór Uwielbienia. Szczegółowe informacje są dostępne na plakatach. 

6. Dziękujemy wczorajszym nowożeńcom Marcie i Danielowi za ufundowanie kwiatów do naszej świątyni. Zgodnie z tradycją będziemy się modlić o szczęście dla młodej pary podczas najbliższej nowenny.

7. Informujemy, że pierwsze po wakacyjnej przerwie, spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej w jadalni na plebanii.