«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedzielę Zwykła 06.11.2016

1. Wielką wdzięczność wyrażamy naszym parafianom i gościom za piękne przeżycie Mszy św. na cmentarzu parafialnym w Uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia ofiarowaliśmy na potrzeby naszego seminarium 1059 zł. Wszystkim ofiarodawcom niech wynagrodzi dobry Bóg.

2. Dziękujemy parafianom z „Działek” za sobotnie sprzątanie i prosimy o nie w tę sobotę parafian z ul Reymonta.

3. W imieniu wspólnoty parafialnej dziękuję za przygotowanie wczorajszego wieczoru uwielbienia i wszystkim jego uczestnikom za wspólną modlitwę.

4. W środę przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, a w piątek obchodzimy 98 rocznicę odzyskania niepodległości. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godzinie 7.00, a Mszę św. za ojczyznę odprawimy o godzinie 9.00. Popołudniowa Eucharystia będzie sprawowana o godzinie 18.00. Decyzją Episkopatu Polski nie ma tego dnia wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

5. 19 listopada rusza akcja Szlachetna Paczka, mająca na celu pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom. W ubiegłym roku udało się udzielić pomocy 19 rodzinom z naszego miasta. W tym roku mamy 30 takich rodzin z regionu Bukowna i Bolesławia. Już od 19 listopada mogą się zgłaszać potencjalni darczyńcy. Mile widziani są wolontariusze, zwłaszcza spośród młodzieży. Szczegółowe informacje o akcji zamieszczone są w tablicy ogłoszeń i na naszej stronie parafialnej.