«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą 05.02.2017

1. W Święto Ofiarowania Pańskiego złożyliśmy na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych 738 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

2. Wdzięczność wyrażam panom Sławkowi, Czesławowi i Mirosławowi za pomoc w odśnieżeniu alejek wokół świątyni i ogrodzenia po nocnych obfitych opadach śniegu w Święto Matki Bożej Gromnicznej. Podobnie chcę podziękować paniom i panom, którzy w liczbie 19 osób zaangażowali się w demontaż wystroju bożonarodzeniowego w naszym kościele. Dzięki licznej obecności prace poszły niezwykle sprawnie i pozwoliło to również na posprzątanie świątyni już w piątek. W związku z powyższym sprzątanie sobotnie, o które prosiliśmy parafian z ul. Niepodległości od 1 do 5 zostaje przesunięte na sobotę 11 lutego.

3. Dziękujemy grupie modlitewnej za przygotowanie wczorajszego Wieczoru Uwielbienia i wszystkim, którzy w tę modlitwę się włączyli.

4. W najbliższą sobotę przypada wspomnienie N.M.P. z Lourdes. Jest to zarazem Światowy Dzień Chorego. W szczególny sposób pamiętamy tego dnia o naszych chorych parafianach.

5. W minionym tygodniu odszedł do domu Ojca śp. pan Józef Porębski. W modlitwie zawierzamy go Bożemu Miłosierdziu.