«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocy 21.05.2017

1. Serdecznie dziękujemy rodzicom drugiej grupy dzieci, które dzisiaj o godzinie 12.00 przystąpią (przystąpiły) do I Komunii św. za wczorajsze sprzątanie kościoła i otoczenia. Tzw. biały tydzień potrwa do piątku włącznie. Ks. Tomaszowi dziękujemy za przygotowanie obu grup. Rodzicom wyrażamy wdzięczność za dary ołtarza-pulpit do Mszału oraz księgi liturgiczne o różnym zastosowaniu, a także za ufundowanie pięknego wystroju świątyni i pomoc w jego przygotowaniu.

2. W najbliższą sobotę o godzinie 18.00 młodzież III klas gimnazjum przyjmie z rąk Ks. Biskupa Grzegorza Kaszaka sakrament bierzmowania. Taca z tej uroczystości tradycyjnie przeznaczana jest na Seminarium Duchowne.

3. Spowiedź młodzieży przed sakramentem bierzmowania będzie w piątek o godzinie 17.00. Natomiast w sobotę prosimy rodziców tej młodzieży i ją sama o pomoc w sprzątaniu od godziny 9.00.

4. W następną niedzielę odbędzie się IV Zlot Motocyklowy poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Motocykliści gromadzą się o godzinie 14.00 na rynku w Sławkowie, skąd wyruszą do Bukowna, by tutaj wziąć udział w Mszy św. o godzinie 16.00. Po Eucharystii przewidziany jest piknik motocyklowy.

5. W miniony czwartek pochowaliśmy w wieku 93 lat śp. Zenona Spyrę. Polecamy go miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.