«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą 18.06.2017

1. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za publiczne świadectwo wiary podczas ostatniej procesji Bożego Ciała. Wdzięczność wyrażamy za porządki wokół świątyni i przy ogrodzeniu kościelnym, za prace włożone w przygotowanie ołtarzy i zaangażowanie w liturgię. Procesje eucharystyczne odbywać się będą aż do czwartku włącznie po nabożeństwie czerwcowym.

2. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała (w czwartek) odbędzie się podczas liturgii wieczornej poświęcenie wianków z ziół i kwiatów. Natomiast w piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie ma w tym dniu wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Msze św. w tę uroczystość odprawimy o godzinie 8.00 (na zakończenie roku szkolnego) oraz o godzinie 9.00 i 18.00.

3. W sobotę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni parafianom z ul. Niepodległości 1-5, a prosimy w tę sobotę parafian z ul. Niepodległości 6-10.

5. W I niedzielę czerwca ofiarowaliśmy na Świątynię Opatrzności Bożej 1455 zł. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. Rodziny goszczące Matkę Boską Fatimską w najbliższym tygodniu: poniedziałek – p. Piątek, wtorek – p. Rybakowie, środę – p. Jedynakowie, czwartek – p. Wiesława Skura, piątek – p. Zięba, sobota – pan Spaczyński, niedziela – p. Piętka. Matka Boża czeka na zaproszenia od kolejnych rodzin (wolne terminy – 28, 29 i 30 czerwca i od 5 do 14 lipca).