«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykłą 25.06.2017

1. Rozpoczęły się wakacje, czas odpoczynku i urlopów. Dzieciom, młodzieży i dorosłym przypominamy o obowiązku uczestniczenia w Mszy św. niedzielnej. W naszej świątyni będzie ona odprawiana rano i wieczorem do końca tego tygodnia. Od przyszłego poniedziałku Eucharystię w dni powszednie sprawować będziemy tylko o godzinie 18.00. Nie zmienia się natomiast porządek Mszy św. w niedzielę i godziny urzędowania w kancelarii parafialnej.

2. W czwartek przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą odprawiane o godzinie 9.00 i o 18.00. Taca z tej uroczystości przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Kancelaria będzie w tym dniu nieczynna.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca N.M.P. będzie po porannej Mszy świętej. W okresie wakacyjnym nie ma w pierwsze soboty wieczorów uwielbienia.

4. Dziękujemy za wszelkie prace na placu świątynnym i w kościele oraz panu Pawłowi za udział w sobotnim sprzątaniu (był jedynym z ul. Niepodległości 6-10). Prosimy o to w tym tygodniu parafian z ul. Górniczej, Jodłowej, Lipowej, Mickiewicza, Sienkiewicza i Powstańców Śląskich.

5. Rodziny, które podejmują Matkę Boską Fatimską: poniedziałek – rodzina Janotów i Kaimów, wtorek – Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Skałka”, środa – państwo Skałka, czwartek – r. Kluczewskich, piątek – wolny termin, sobota – r. Wandelin, niedziela – r. Gajdziszewskich.