«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą 20.08.2017

1. Wielką wdzięczność wyrażamy parafianom z ul. Kościuszki za pomoc w posprzątaniu Kościoła. Tym razem prosimy o taką pomoc w czwartek o godzinie 19.00 (z uwagi na sobotnią uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej) parafian z ul. Sosnowej i Leśnej za przejazdem, Poprzecznej, Olchowej, Grabowej, Młyńskiej i Brzozowej.

2. We wtorek mamy wspomnienie N. M. P. Królowej, a w czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła. Zachęcamy do liczniejszego udziału w Eucharystii o godz. 18.00. W sobotę natomiast przypada Uroczystość N. M. P. Częstochowskiej. Msza św. będzie sprawowana o godzinie 9.00 i o 18.00.

3. Rodziny goszczące Matkę Boską Fatimską w tym tygodniu: dziś – rodzina Ślusarek, poniedziałek – r. Jaźwińskich., wtorek – r. Żak, środa – p. Pałasińska, czwartek – r. Pępek, piątek – pan Jan Skowron, sobota – r. Kalecińskich, niedziela – r. Kluczewskich. Najbliższe wolne terminy to 28, 29 i 30 sierpnia oraz 2 i 3 września.

4. Odpowiadając na apel ks. biskupa Stanisława Gądeckiego w przyszłą niedzielę będzie po Mszach świętych zbiórka na pomoc dla poszkodowanych w ostatnich nawałnicach.

5. Ksiądz dziekan zaprasza na spotkanie popielgrzymkowe do Bolesławia w przyszłą niedzielę 27 sierpnia o godzinie 16.00 wszystkich pielgrzymów tegorocznej pielgrzymki na Jasną Górę.