«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą 09.02.2014

1. Bardzo serdecznie dziękuję uczestnikom prac przy demontażu dekoracji świątyni na Boże Narodzenie. Wdzięczność wyrażam też Pani Zofii Piechowicz za przygotowanie dekoracji z suszonych kwiatów, która będzie nam towarzyszyć aż do Wielkiego Postu.

2. Dziękuję także wszystkim, którzy wzięli udział w sobotnim sprzątaniu i proszę o nie w tym tygodniu parafian z ul. Reymonta.

3. We wtorek przypada wspomnienie dowolne N.M.P. z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwie o naszych chorych i tych, którzy im pomagają. Zapraszamy wszystkich chorych (jeśli tylko są w stanie to uczynić) i ich opiekunów na Eucharystię o godzinie 18.00.

4. Informujemy, że bliższe przygotowanie do sakramentu małżeństwa (tzw. Pre-Kana) rozpocznie się w Parafii Podwyższenia Krzyża św. w Sławkowie Mszą św. w kościele 23 lutego o godzinie 17.00. Po Eucharystii będzie katecheza w salce katechetycznej. Przygotowanie to potrwa przez 5 kolejnych niedziel.

5. Przy wejściu do świątyni nadal znajdują się bilety z informacją, jak przekazać 1% podatku na wsparcie naszej młodzieży w ramach Parafiady 2014. Wdzięczni darczyńcom pamiętamy o nich w modlitwie.

6. W ostatnią środę pochowaliśmy śp. Annę Starczynowską i Mariana Wawrzynowskiego. Serdecznie dziękujemy za bardzo licznie zamówione Msze św. w ich intencji. To najlepsza forma naszego wsparcia w ich drodze do domu Ojca.