«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą 17.09.2017

1. Serdecznie dziękujemy s. Helenie, s. Gabrieli, Pani Janinie, Panu Krzysztofowi, Panu Leopoldowi i Panu Rafałowi, za sprzątanie naszego kościoła, przygotowując go na dzisiejszą niedzielę. Na następny tydzień prosimy o pomoc w sprzątaniu parafian z ulicy. z ul. Wojska Polskiego i Zwycięstwa.

2. W poniedziałek, 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. w intencji Dzieci i Młodzieży z naszej parafii w poniedziałek o godz. 18.00.

3. W czwartek, 21 września, obchodzimy święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Zachęcamy do liczniejszego udziału we Mszy świętej.

4. W naszej parafii trwa peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej. W tym tygodniu figurę przyjmują Rodziny: w poniedziałek – r. Kubinek , we wtorek – r. Kajca, w środę – p. Teresa Kubinek-Szczepańska, w czwartek – r. Czopek, w piątek – r. Kajda, w sobotę – r. Mędrala i w niedzielę – r. Kondkowie.

5. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności ŚP. Danielę Cebo. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu.