«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu 17.12.2017

1. Dziś trzecia niedziela Adwentu zwana Gaudete (Radujcie się), zwiastująca radość z faktu, że Jezus jest pośród nas i z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Różowy kolor szat liturgicznych temu towarzyszący używany jest tylko 2 razy w roku.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na Pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie w łącznej kwocie 1473 zł.

3. Wdzięczność wyrażamy za sobotnie sprzątanie. W tym tygodniu prosimy o pomoc parafian z ul. Leśnej (do przejazdu), Kolejowej, Urzędowej, Starczynowskiej i Wygiełza.

4. Dziękuję panom za pomoc w przygotowaniu świerków przed kościołem. W tym tygodniu chcemy podjąć prace przy montażu szopki. Prosimy o udział w nich tak panie jak i panów w środę od godziny 9.00.

5. Rodziny goszczące Matkę Boską Fatimską: dziś – rodzina Kocjan i Hennig, poniedziałek – r. Fałda, wtorek – r. Stachajko, środa – pani Piotrowska, czwartek – r. Jaszczyk, piątek – pani Tkaczewska, sobota –  r. Kiwior.

6. Za tydzień mamy Wigilię Bożego Narodzenia. W związku z tym nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 16.00. Tych, którzy zwykle uczestniczą w Eucharystii o tej godzinie, prosimy o udział w niej w godzinach dopołudniowych.

7. Spowiedź możliwa będzie w środę, czwartek i piątek przed wieczorną Mszą św. o 17.30.