«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 24.12.2017

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy przyczynili się do stworzenia świątecznego wystroju świątyni. Wdzięczność wyrażam także osobom, które pomogły kościół posprzątać w ostatnią sobotę. W najbliższą prosimy o taka pomoc parafian z ul. Szkolnej, Nowej i Wiśniowej.

2. Przypominamy, że w związku z Wigilią Bożego Narodzenia nie ma dzisiaj Mszy św. o godzinie 16.00. Prosimy, by oświetlenie świąteczne zapalić wraz z zapadnięciem zmroku. Tradycyjną Pasterkę odprawimy dzisiaj o północy (świątynia będzie otwarta już po 23-ej). Taca z niej przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia. Natomiast taca z drugiego dnia Świąt posłuży na wsparcie wyższych uczelni katolickich.

3. 27 grudnia w święto św. Jana  Ewangelisty na Mszy św. o godzinie 18.00 odbędzie się tradycyjne poświęcenie wina.

4. W czwartek rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jej porządek podamy drugiego dnia Świąt. W związku z kolędą kancelaria nie będzie czynna aż do 23 stycznia, a Msze św. w dni powszednie odprawiać będziemy tylko o godzinie 7.00 (z wyjątkiem nowennowych i w pierwszy piątek miesiąca).

5. Za tydzień pożegnamy rok 2017. Podczas Mszy św. o godzinie 16.00 i nabożeństwa eucharystycznego podziękujemy Panu Bogu za wszelkie łaski otrzymane w Starym Roku.

6. W związku z tym, że Niedziela i Gość Niedzielny są dzisiaj w podwójnym numerze, to odpowiednio wyższa jest ich cena. Niedziela kosztuje dziś 10 zł, a Gość Niedzielny 8 zł.