«

»

Intencje mszalne od 13.04.2014 do 20.04.2014

NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ (PALMOWA), 13. 04. 2014 
7.30 O Boże błogosławieństwo dla wnuka Błażeja w 11 rocznicę urodzin
9.00 O Boże błogosławieństwo dla wnuczki Patrycji w 18 rocznicę urodzin (od babci)
11.00 O Boże błogosławieństwo dla Krystyny Kajca w 80 rocznicę urodzin (od rodziny)
16.00 + Maria Januszek w 9 rocznicę śmierci (od męża z dziećmi)

WIELKI PONIEDZIAŁEK, 14. 04. 2014
7.00 + Roman Sobota w 1 rocznicę śmierci (od mamy)
18.00 + Władysław Orlicki z racji urodzin (od Marka z rodziną)

WIELKI WTOREK, 15. 04. 2014
7.00 + Helena Gala (od sąsiadek z ul. Kościuszki 5)
18.00 + Rene Adamczyk w 14 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Studzińskich

WIELKA ŚRODA 16. 04. 2014
7.00 O Boże błogosławieństwo dla Dawida w 4 rocznicę urodzin
18.00 Nowenna: + Bronisław Dudek w 5 rocznicę śmierci (od żony z rodziną), – + Józef Kubik (od chrześnicy Krystyny z rodziną), – + Marian Wawrzynowski (od Heleny Pajor z rodziną), 
+ Stanisława Łaskawiec (od rodziny Żurków), – + Anna Starczynowska (od teściowej i szwagra Jana Starczynowskiego z okazji urodzin), – + Tadeusz Cierocki (od rodziny Wójcików i Sędzików), 
+ Tadeusz Walczak w rocznicę śmierci (od rodziny), – + Zofia Szczęsna (od pracowników zespołu Szkół nr 1 w Bukownie), –+ Bronisław Dudek w 5 rocznicę śmierci (od żony z rodziną), – + Helena Gala (od pewnych rodzin z ul. Kościuszki), – + Teresa Porębska w 2 rocznicę śmierci (od męża i Córek z rodzinami), – Stefania Sawicka w 15 rocz. śmierci (od syna z rodziną), – + Eugeniusz Strzałka w 15 rocznicę śmierci, + Krystyna Strzałka (od dzieci z rodzinami),+ Bronisława i Tadeusz Poczęśni (od wnuków z rodzinami), + Zbigniew Fulbiszewski w 4 rocz. śmierci (od rodziny), +Ilona Sekuterska w 5 rocz. śmierci (od rodziny)
– ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
O Boże błogosławieństwo dla dobroczyńców parafii 
– …………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. 

WIELKI CZWARTEK, 17. 04. 2014
18.00 MSZA ŚW. WIECZERZY PAŃSKIEJ: 

1. + Alicja Żuber w 7rocz. śmierci
2. + Stanisław Kaleta (od rodziny Zająców) 

WIELKI PIĄTEK, 18. 04. 2014
17.15 Droga Krzyżowa
18.00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

WIELKA SOBOTA, 19. 04. 2014
20.00 MSZA ŚW. WIGILII PASCHALNEJ: 
1. + Włodzimierz Sikora (od syna Ryszarda)
2. + Łukasz Poczęsny (od żony)

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 20. 04. 2014
6.00 Rezurekcja: Za parafian
9.00 O Boże błogosławieństwo dla ks. proboszcza z okazji imienin (od Żywego Różańca)
11.00 Msza św. gregoriańska (1): + Leszek Przybyła
12.00 Chrzty: Dominik Wójcik, Leon Sadok
16.00 + Cecylia Kruszak (od męża z rodziną) i zmarli z rodziny Kruszak i Osuch