«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocy 06.05.2018

1. Serdecznie dziękujemy parafianom z „Działek” za sobotnie sprzątanie kościoła i otoczenia. W tym tygodniu porządkami przy świątyni zajmą się rodzice dzieci, które przystąpią do I Komunii św.

2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 w naszej parafii będzie miała miejsce Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W związku z tym nabożeństwo z odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego, spowiedź dla dzieci, rodziców oraz rodziny w sobotę o godz. 15.30. Próby dla dzieci odbywają się od wtorku do piątku o godz. 19.00.

3. Jednocześnie informujemy, że uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii świętej w naszej parafii odbędzie się 3 czerwca na Mszy św. o godz. 11.00.

4. We wtorek przypada Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Zachęcamy do liczniejszego udziału w Eucharystii. Natomiast w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Wniebowstąpienie Pańskie. Jest to również 13-ty dzień miesiąca. Po Mszy św. z godziny 16-tej odprawimy więc pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Od piątku do nabożeństwa majowego dołączymy nowennę przed zesłaniem Ducha Świętego.

6. W poniedziałek odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Rozpoczęcie o godz. 18:00 Mszą Świętą i po niej spotkanie.