«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą 10.06.2018

1. Dziękujemy parafianom z ul. Reymonta za sprzątanie kościoła i otoczenia. W tę sobotę proszę o pomoc parafian z ul. Ks. Zelka, Mostowej i Miarki. Na wtorek na godz. 9.00 mam natomiast ogromną prośbę do wszystkich chętnych, aby pomogli wygrabić z trawników szyszki, których ogromna ilość zalega w trawie uniemożliwiając jej przycinanie.

2. Nadal zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych. W najbliższy, III piątek miesiąca czerwca, dojdzie do tego jeszcze Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. W środę przypada 13 dzień miesiąca czerwca – Dzień Fatimski. Msza Świętą o godz. 18.00, następnie nabożeństwo różańcowe i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

4. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za wsparcie dzieła budowy Świątyni Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie. Złożyliśmy na ten cel 919 zł.

5. W poniedziałek, 18 czerwca podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Ks. Bp Piotra Skuchy. Spowiedź przed bierzmowaniem będzie w sobotę, 16 czerwca o godz. 11.00. Próby dla młodzieży odbywają się we wtorek o godz. 19.00 i w sobotę po spowiedzi. Również we wtorek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców kandydatów do bierzmowania.

6. Na naszej stronie internetowej i na stronie diecezji możemy relację zdjęciową z Zlotu Motocyklowego, który odbył się w naszej parafii w ostatnią niedzielę.