«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą 17.06.2018

1. Wyjątkowo serdecznie pragniemy podziękować za pomoc okazaną przez kilkanaście parafianek i parafian w ostatni piątek przy porządkowaniu placu kościelnego. Trawniki zostały wygrabione i skoszone, a grządki i częściowo alejki wyplewione z chwastów. Za uczestników tych prac modlić się będziemy na najbliższej nowennie.

2. Dziękuję też parafianom z ul. Ks. Zelka, Mostowej i Miarki za sobotnie prace porządkowe. W tę sobotę proszę o to parafian z bloków przy ul. 1 Maja oraz z ul. Spacerowej, Bukowej i Krasickiego.

3. W poniedziałek o godzinie 18.00 młodzież III klas gimnazjum przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Ks. Biskupa Piotra Skuchy. Modlitwą do Ducha Świętego prośmy o godne przeżycie tej uroczystości. Rodzicom młodzieży dziękujemy za ufundowanie kwiatów na wystrój świątyni oraz daru ołtarza – haftowanej kapy Maryjnej.

4. W poniedziałek nabożeństwo czerwcowe oprawimy rano po Mszy św. z godz. 7.00.

5. W piątek kończymy rok szkolny. Msza św. dziękczynna dla uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli będzie o godzinie 8.00.

6. W najbliższą sobotę odbędzie się po Mszy św. wieczornej comiesięczny Wieczór Uwielbienia. Kolejny będzie po przerwie wakacyjnej we wrześniu.

7. W przyszłą niedzielę będzie przed kościołem za zgodą Kurii Diecezjalnej zbiórka charytatywna na pomoc (chodzi o zakup drogich leków) choremu na białaczkę Pawłowi. Już teraz dziękujemy w imieniu jego rodziców wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie.