«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela 24.06.2018

1. Rozpoczęliśmy okres wakacji. Dorosłym, dzieciom i młodzieży przypominamy o obowiązku uczestniczenia w Mszy św. niedzielnej także w okresie wypoczynku. Aż do końca sierpnia Msze św. w dni powszednie będą sprawowane tylko o godzinie 18.00. Kancelaria czynna będzie we wtorki i czwartki w godzinach od 16.30 do 17.30.

2. Dziś Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i odpust w Bukownie Starym. Natomiast w piątek jest Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Nie ma tego dnia wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Msza św. w naszej parafii będzie o godzinie 18.00. Taca z niej przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

3. Miło nam gościć znowu w naszych progach po rocznej przerwie ks. Karola, który pozostanie z nami jeszcze przez miesiąc. Można więc zamawiać jeszcze w tym okresie Msze św. do koncelebry o godzinie 18.00.

4. W minionym tygodniu pochowaliśmy śp. Danutę Raut i Adama Muchajera, których polecamy Bożemu Miłosierdziu.

5. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu świątyni parafianom z bloków przy ul. 1 Maja, Spacerowej, Bukowej i Krasickiego, a prosimy o to w najbliższą sobotę parafian z ul. Słowackiego, Parkowej, Pocztowej, Skwer, Krótkiej, Cichej i Borowskiej.

6. Wdzięczność wyrażamy tym, którzy przygotowali sobotni Wieczór Uwielbienia, jak również wszystkim, którzy w to uwielbienie się włączyli przez wspólną modlitwę.