«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą 1 lipca 2018

1. Dziś pierwsza lipcowa niedziela. Po każdej Mszy Świętej odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek po Mszy Świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o licznie i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, a także o łaskę wytrwania w powołaniu. W pierwszy piątek od godz. 9.00 wizyta w domach u chorych naszej parafii. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii. O godz. 10.00 odwiedzimy chorych w Domu Opieki „Eden” i „Skałka”. Spowiedź Święta od godz. 17.00, następnie o godz. 17.45 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Eucharystia. W pierwszą sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe, następnie medytacja pierwszosobotnia i Msza św.

 

3. Serdecznie dziękujemy Parafianom z ulic Słowackiego, Parkowej, Pocztowej, Skwer, Krótkiej, Cichej i Borowskiej za sprzątanie świątyni. Na następną sobotę prosimy o pomoc Parafian z ulicy 1 Maja – numery nieparzyste.

 

4. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli śp. Irena Tomsia i śp. Lucyna Mazurkiewicz. We wtorek o godz. 15.00 odbędzie się pogrzeb śp. Sebastiana Cichego. Polecamy ich Miłosierdziu Bożemu.

 

5. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznego i owocnego wypoczynku.