«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą 08.07.2018

1. W środę, 11 lipca przypada święto św. Benedykta, opata i patrona Europy. Zapraszamy na Mszę Świętą i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W piątek, 13 lipca odbędzie się kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się
o godz. 18.00 Mszą Świętą z kazaniem, następnie różaniec fatimski, a po jego zakończeniu procesja wokół świątyni z figurą Matki Bożej Fatimskiej i apel Maryjny. Wszystkich naszych parafian i gości serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Dziękujemy paniom z ul. 1 Maja – numery nieparzyste za sprzątanie świątyni.
Na następną sobotę prosimy o pomoc parafian z ul. 1 Maja – numery parzyste. Serdecznie dziękujemy nowożeńcom Kindze i Mateuszowi za ufundowanie kwiatów do kościoła. W ich intencji będziemy się modlić w najbliższą środę podczas nowenny.

4. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika katolickiego Niedziela.

 

Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy dobrego tygodnia, Bożego błogosławieństwa  i opieki Matki Bożej.