«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XIX Niedziele Zwykłą 12.08.2018

1. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli pod swój dach i ugościli pielgrzymów z Archidiecezji Krakowskiej.

2. Wdzięczność wyrażam parafianom z ul. Leśnej, Starczynowskiej, Wygiełza i Kolejowej za wczorajsze sprzątnie. W najbliższą sobotę proszę o pomoc parafian z ul. Urzędowej, Wiśniowej i Nowej (bloki i domy prywatne).

3. W poniedziałek po wieczornej Eucharystii odprawimy sierpniowe nabożeństwo Fatimskie z procesja wokół świątyni, a w piątek nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy.

4. W środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia N. M. P. Msze św. sprawowane będą według niedzielnego porządku. O godzinie 9.00 będzie uroczysta Eucharystia w intencji Wojska Polskiego, a po niej przemarsz pod pomnik żołnierza polskiego i złożenie kwiatów. Po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów.

5. Pragniemy poinformować, że w najbliższy piątek o godzinie 18.00 w swojej rodzinnej parafii w Ostrowach Górniczych w Sosnowcu ks. Adam Bartkiewicz, długoletni proboszcz w Bukownie, odprawi Mszę św. na 60-lecie swoich święceń kapłańskich. Zapraszamy na tę uroczystość także parafian z Bukowna.