«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą 23.09.2018

1. Serdecznie dziękujemy za pomoc parafianom w sobotnim sprzątaniu w świątyni. Wdzięczność wyrażam także tym osobom, które w minionym tygodniu pracowały przy jej otoczeniu. Proszę o pomoc w najbliższą sobotę od godziny 9.00 parafian z ul. Mostowej, ks. Zelka i Miarki.

2. W najbliższą sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Odpust w Bolesławiu przeniesiony jest na następną niedzielę.

3. W tym tygodniu rozpoczynamy przygotowania dzieci do I Komunii św. i młodzieży do Bierzmowania. W tym roku szkolnym do bierzmowania będą mogli przystąpić uczniowie klas VIII SP i III gimnazjum. Zapraszamy Rodziców do udziału w spotkaniach organizacyjnych, które odbędą się:

  • w czwartek, 27 września o godz. 19 – dla Rodziców dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej
  • w piątek, 28 września o godz. 19  – dla Rodziców młodzieży klas VIII SP i III Gimnazjum

Wszystkich Rodziców, którzy pragną, by ich dzieci były przygotowywane do sakramentów I Komunii św. i Bierzmowania w naszej parafii, prosimy o przybycie na spotkanie i zapisanie dziecka.

4. W mijającym tygodniu pochowaliśmy trójkę naszych parafian śp. Ryszarda Tomczyka, Marię Kluczewską-Stopa i Teresę  Nosek. W środę o godz. 14.00 odbędzie się pogrzeb śp. Mirosława Pater. Powierzamy ich Bożemu Miłosierdziu.