«

»

Trzecie spotkanie Wspólnoty „Chwalmy Pana”

Kolejne spotkanie Wspólnoty „Chwalmy Pana” odbyło się po Mszy Świętej o godz. 19.00 w dniu 29 listopada 2018 r. na plebanii przy Kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Bukownie. Mszę św. odprawił ksiądz Proboszcz Wojciech Tkacz – opiekun „Wspólnoty Chwalmy Pana”. Spotkanie Wspólnoty poprowadziła Agnieszka Kowalczyk, które rozpoczęło się modlitwą do Ducha Świętego, modlitwą do Matki Bożej oraz  do Najświętszego Oblicza Pana Jezusa z Całunu.

 

Centralnym punktem spotkania była: Medytacja Słowa Bożego, świadectwa działania Boga w naszym życiu oraz Uwielbienie Boga. Odmawiany był również Różaniec, a na zakończenie odbył się Apel do Matki Bożej.

Na spotkanie zostali zaproszeni  parafianie z Bukowna, którzy rozpoczęli Seminarium Odnowy Wiary w Gołaczewach. *** (Rekolekcje Ewangelizacyjne – Seminarium Odnowy Wiary organizowane przez Oazę Rodzin w parafii św. Marii Magdaleny w Gołaczewach, prowadzone przez Witka Wilka – Msza św., konferencje i spotkania w grupach. Spotkania odbywają się co tydzień we wtorek od 30 października do 18 grudnia 2018 r.).

 

Ogłoszenie!

Wspólnota „Chwalmy Pana” informuje, że w miesiącu styczniu 2019r. odbędzie się w naszej parafii uroczysty Akt Zawierzenia Matce Bożej „ Modlitwy Różańcowej Rodziców za dzieci z Parafii pw. Andrzeja Boboli w Bukownie.
Chętnych rodziców, którzy chcieliby włączyć również modlitwy za swoje dzieci zapraszamy na kolejne spotkanie naszej Wspólnoty w miesiącu grudniu 2018r. Termin zostanie podany w najbliższym czasie.

Dziękujemy
wszystkim uczestniczącym w spotkaniu Wspólnoty „Chwalmy Pana”.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w miesiącu grudniu 2018 r.

 

Agnieszka Kowalczyk
Wspólnota „Chwalmy Pana”
przy Parafii pw. Andrzeja Boboli w Bukownie

Szczęść Boże!