«

»

Czwarte spotkanie Wspólnoty „Chwalmy Pana”

Czwarte spotkanie Wspólnoty „Chwalmy Pana” odbyło się w dniu 21 grudnia 2018 r. po Mszy Świętej o godz. 19.00, na plebanii przy Kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Bukownie. Opiekę duszpasterską nad Wspólnotą sprawuje ksiądz Proboszcz Wojciech Tkacz. Spotkanie Wspólnoty „Chwalmy Pana” rozpoczęło się modlitwą do Ducha Świętego oraz oddaniem się:

„Przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa”.

 

Centralnym punktem spotkania była: Medytacja Słowa Bożego, świadectwa działania Boga w naszym życiu oraz Uwielbienie Boga. Wspólnie odmówiliśmy modlitwę „Przebaczenia” oraz „Litanie przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła”. Odmawiany był również Różaniec, Apel do Matki Bożej, a na koniec spotkania odbyło się wielkie kolędowanie, składanie życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieląc się opłatkiem przy wspólnym stole. Ważną częścią spotkania było rozdzielenie rodzicom „Harmonogramu Róży Różańcowej rodziców za dzieci pod patronatem Matki Bożej – Królowej Rodzin”.

 

Akt Zawierzenia dzieci w Modlitwie  Różańcowej  odbędzie się na Uroczystej Mszy Świętej 27 stycznia 2019roku o godz.11.00 w naszej parafii, na którą zapraszamy wszystkich chcących się włączyć we wspólną modlitwę.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania Wspólnoty „Chwalmy Pana” z naszej Parafii oraz przedstawicielom pobliskich parafii.

 

Wspólnota „Chwalmy Pana” życzy Błogosławionych pełnych miłości, radości, jedności, pokoju i bliskości Pana Jezusa i Matki Bożej.

 

Szczęść Boże!