«

»

Akt zawierzenia Modlitwy Różańcowej Rodziców w intencji dzieci

W dniu 27.01.2019r. odbył się Akt zawierzenia Modlitwy Różańcowej Rodziców w intencji dzieci w Parafii pw. A. Boboli w Bukownie podczas uroczystej Mszy Św. o godz. 11:00.

Akt zawierzenia Modlitwy Różańcowej Rodziców w intencji dzieci

Niepokalana Dziewico Maryjo!
Królowo Rodzin, Królowo Pokoju!

Ty jesteś Patronką rodziców modlących się za swoje dzieci – obieramy Cię dzisiaj, patronką naszej różańcowej modlitwy rodziców w intencji dzieci i ufnie powierzamy Ci rozwój tego Dzieła. Maryjo ukazujesz nam wzór miłości rodzicielskiej i Jesteś Najlepszą Przewodniczką ku Jezusowi.

Dziękując Bogu za Dar Rodzicielstwa, stajemy dzisiaj przed Tobą Maryjo i przed Twoim Synem z tym wszystkim, co jest przedmiotem naszej troski, z naszymi radościami i kłopotami.

Wierzymy, że w Jezusie

my i nasze dzieci odnajdziemy pełnię swego powołania, a ta nasza modlitwa różańcowa i Twoje wstawiennictwo w tym dopomoże.

Zawierzamy Ci dzisiaj

swoje dzieci i wszystkie dzieci objęte modlitwą w Róży Różańcowej rodziców. Przez tajemnice życia Jezusa i Świętej Rodziny uproś u Boga Łaskę ochrony tych dzieci przed wszelkim złem, zwłaszcza tym, jakie może wypływać ze słabości i grzechów rodzicielskich.

Ochroń je płaszczem swojej miłości i modlitwy, niech pozostaną niewinne, a te, które zbłądziły, które doświadczają nędzy grzechu, skieruj na drogę nawrócenia. Tobie i tej modlitwie różańcowej powierzamy drogi ich rozwoju i ufamy, że doprowadzisz je do Jezusa.

Niech to dzieło modlitwy rozwija się, przynosząc Miłość i Pokój jaki niesie światu Chrystus, aby jak najwięcej dzieci, rodziców i rodzin doświadczyło uzdrawiającej mocy Miłości Bożej.

Tobie się dzisiaj powierzamy w całości.

AMEN.

 

 

Wspólnota „Chwalmy Pana” dziękuje wszystkim , którzy włączyli się w tym dniu w modlitwę w intencji dzieci.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Wspólnoty w miesiącu lutym 2019r.

Tel. kont. 694090568 – Agnieszka Kowalczyk
Lider Wspólnoty „Chwalmy Pana”
Szczęść Boże!