«

»

Wspólnota „Chwalmy Pana” – spotkanie w lutym

Spotkanie Wspólnoty „Chwalmy Pana” 22 lutego 2019r.

na plebani przy kościele pw. Św. A. Boboli w Bukownie:

w dniu 88-ej rocznicy

objawienia Obrazu Jezusa Miłosiernego św. Siostrze Faustynie

 

Spotkanie Wspólnoty „Chwalmy Pana”  rozpoczęło się w piątek 22 lutego 2019r. o godz.19.00 na plebani po Mszy Świętej.  W tym dniu przypadła 88-a rocznica objawienia Obrazu Jezusa Miłosiernego św. Siostrze Faustynie. To wydarzenie miało miejsce w celi Klasztoru Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Płocku przy Starym Rynku 22 lutego 1931 roku.

Spotkanie zaczęło się modlitwą do Ducha Świętego, które poprowadziła Wspólnota Modlitewno-Ewangelizacyjna Kol 3,2-3 z Bazyliki św. Andrzeja w Olkuszu na zaproszenie Agnieszki Kowalczyk  – lidera Wspólnoty „Chwalmy Pana”. Zaproszona Wspólnota działa w ramach Kościoła Rzymskokatolickiego.

Podczas spotkania modliliśmy się do naszych patronów Św. Matki Bożej Szkaplerznej i Św. Michała Archanioła, rozważaliśmy Słowo Boże, Uwielbialiśmy Boga, odmawiany był różaniec. Na zakończenie spotkania opiekun naszej Wspólnoty, proboszcz parafii ks. Wojciech Tkacz udzielił  nam Błogosławieństwa i  poświęcił obraz Matki Bożej oraz świecę przeznaczoną na spotkania modlitewne naszej  Wspólnoty „Chwalmy Pana” w Bukownie.

Bóg zapłać za Waszą obecność.

Dziękujemy

również za wsparcie podczas  Mszy św. „Scholi Parafialnej”.

Kolejne spotkanie zaplanowane jest w piątek  w dniu 29 marca 2019r.

na plebani, które rozpocznie się  Mszą św. o 18.00.

w kościele  pw. Św. A. Boboli w Bukownie.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Wspólnota „Chwalmy Pana”
Agnieszka Kowalczyk
tel. kont. 694090568

Szczęść Boże