«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 31.03.2019

1. Serdecznie dziękujemy parafianom z ul. Niepodległości 1-5 za pomoc w sprzątaniu świątyni. Proszę o nią w najbliższą sobotę parafian z ul. Niepodległości 5-10.

2. Wdzięczność kieruję pod adresem wszystkich, którzy wzięli udział w ostatnich rekolekcjach wielkopostnych.

3. W najbliższy piątek odbędzie się Nocna Droga Krzyżowa do Płok. Prosimy nie czekać z zapisem do ostatniego dnia, ponieważ odpowiednio wcześniej trzeba wszystkich ubezpieczyć. Nasza grupa zaczyna Mszą św. odprawianą po Drodze Krzyżowej sprawowanej w świątyni (ok 18.15).

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek pomodlimy się o powołania po Mszy św. z godziny 17.00, w piątek adoracja i spowiedź rozpoczną się o godzinie 16.30, a w sobotę nabożeństwo o Niepokalanym Sercu NMP – różaniec i medytacja będzie o godz. 17.15.

5. Wizyta u chorych odbędzie się w przyszłym tygodniu (przed Niedzielą Palmową) według następującego porządku: środa, 10 kwietnia – chorzy w domach prywatnych, czwartek, 11 kwietnia – Dom Opieki Eden, piątek, 12 kwietnia – Dom Opieki „Skałka”.

6. W związku ze spowiedzią w Bolesławiu, we wtorek nie będzie czynna kancelaria parafialna.

7. W minionym tygodniu pochowaliśmy aż pięcioro naszych parafian: śp. Piotra Gawlikowskiego, Jana Biernata, Tadeusza Chwast, Jadwigę Flakiewicz i Lucjana Wójcika. Zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.