«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedziele Wielkanocną 05.05.2019

1. Dziękujemy parafianom za sobotnie sprzątanie kościoła. W tę sobotę prosimy o to rodziców dzieci komunijnych.

2. Dzisiaj o godz. 17.15 będzie majówka w kaplicy przy ul. Leśnej.

3. W najbliższy wtorek o godz. 18.00 Ks. Biskup Grzegorz Kaszak udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. W związku z tym nabożeństwo majowe będzie wyjątkowo o godz. 16.30. Tego dnia nie będzie czynna kancelaria parafialna.

4. W poniedziałek o godz. 18.30 spowiedź święta dla kandydatów i świadków do bierzmowania i spotkanie organizacyjne.

5. W środę przypada Uroczystość św. Stanisława B.M., głównego patrona Polski. Zapraszamy do licznego udziału w Eucharystii.

6. W sobotę o godz. 17.00 będzie kolejny Wieczór Uwielbienia połączony z nabożeństwem majowym. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Również w sobotę na Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy gościć Ks. Konrada Kościka Rektora Seminarium Sosnowieckiego, Ks. Tadeusza Stokowskiego i kolegów kursowych naszego wikariusza, którzy wraz ze swoimi rodzicami będą wspólnie modlić się z okazji 3. rocznicy święceń kapłańskich.

8. W niedzielę za tydzień (12 maja) podczas Mszy św. o godz. 12.00 do Pierwszej Komunii Świętej przystąpią dzieci z klasy trzeciej. Otoczmy naszą modlitwą Dzieci i Rodziców. Spowiedź przed Pierwszą Komunią będzie w sobotę o godz. 15.30. Rocznica Pierwszej Komunii odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca o 11.00. Rodziców dzieci klas czwartych, prosimy o zgłoszenie swoich pociech do udziału we Mszy św. Rocznicowej u Ks. Tomasza.

9. W tym tygodniu odwiedzimy chorych według następującego porządku:

  • środa, od godz. 8.30 – w domach prywatnych,
  • czwartek, godz. 10.00 – Dom Opieki „Eden”,
  • piątek, godz. 10.00 – Dom Opieki „Skałka”.