«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą 30.06.2019

1. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na następną sobotę prosimy o pomoc w sprzątaniu parafian z „działek”.

2. Ze względu na wakacje Msze Święte w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) są o godz. 18.00. Spowiedź w tygodniu jest 15 minut przed rozpoczęciem Mszy św. Natomiast w czasie Mszy św. nie będzie spowiedzi.
Kancelaria Parafialna w okresie wakacji jest czynna we wtorki i czwartki od godz. 16.30 do godz. 17.30. W soboty jest nieczynna.

3. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do tej Mszy św. można zgłaszać w zakrystii.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
W czwartek Msza Święta dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa o godz. 18.00, po Mszy nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne oraz za powołanych do służby Bożej.
W piątek o godz. 18.00 będzie Msza św. wynagradzająca do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Możliwość spowiedzi od 17.00 do Mszy św. o 18.00. W czasie Mszy św. nie będzie spowiedzi. Nabożeństwo z Litanią do NSPJ będzie po Mszy św. o 18.00.
W sobotę o godz. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi – różaniec i medytacje pierwszo sobotnią.

5. W tym tygodniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną:
– w czwartek o godz. 9.30 – podopiecznych Domu Opieki „Eden”,
– w piątek o godz. 10.00 – podopiecznych Domu Opieki „Skałka”,
– w sobotę od godz. 9.00 – chorych w domach prywatnych. Prosimy bliskich o zgłoszenie chorych w zakrystii.

6. Za tydzień pierwsza niedziela lipca. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i czas na wspólną modlitwę.

7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Teresę Wojtaszek i śp. Zdzisława Bąchór. Pogrzeb śp. Zdzisława Bąchór będzie w poniedziałek o godz. 14.00. Polecajmy zmarłych parafian Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

8. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznego i owocnego wypoczynku.