«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą 14.07.2019

1. Serdecznie dziękujemy parafianom z ul. Ks. Zelka i Mostowej za sprzątanie kościoła na niedzielę. Na następną sobotę (o 8.30) prosimy o pomoc w sprzątaniu parafian z ul. Reymonta.

2. We wtorek przypada 16. dzień miesiąca lipca. Po wieczornej Mszy Świętej odprawimy nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli z ucałowaniem Jego relikwii. Serdeczne zapraszamy do udziału w nabożeństwie do naszego Patrona z modlitwą za parafię i Ojczyznę.

3. W piątek o godz. 18.00 zapraszamy na Msze Świętą i na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

4. W przyszłą niedziele, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona podróżnych, po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy poświęceniu samochodów będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

5. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbywa się od 9 do 13 sierpnia. Pielgrzymka to niezwykłe rekolekcje w drodze, gdzie uzdrawiający trud wędrowania można połączyć z modlitwą. Jest to dobra okazja do lepszego poznania Boga, siebie samego i bliźnich. W zakrystii przyjmujemy zapisy do grupy fioletowej, która wyrusza z naszego dekanatu.

6. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznego i owocnego wypoczynku.