«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XIX Niedzielę Zwykłą 11.08.2019

1. Dziękujemy parafianom z ul. Wojska Polskiego i Zwycięstwa za sprzątanie kościoła. W tę sobotę proszę o to parafian z ul. Wyzwolenia 1-6.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej odbędzie się sierpniowe nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Natomiast w piątek po Eucharystii nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli połączone będzie z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.

3. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. sprawowane według niedzielnego porządku. Obowiązuje uczestnictwo w Eucharystii. O godzinie 9.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji Wojska Polskiego zamówiona przez LOK i Stowarzyszenie Żołnierzy Rezerwy. Podczas Mszy św. odbędzie się poświęcenie ziół i kwiatów. Tego dnia nie będzie czynna kancelaria parafialna.

4. W czwartek przypada również odpust w parafii w Okradzionowie. Jest on połączony z festynem parafialnym. Szczegóły podajemy na plakacie przy wejściu do kościoła.

5. W środę pochowaliśmy śp. Stanisławę Szastak. Natomiast w najbliższą środę będzie na cmentarzu komunalnym w Jaworznie-Szczakowej pogrzeb śp. Krzysztofa Pępka. Zmarłych parafian polecamy Miłosierdziu Bożemu.

6. Ksiądz Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski wyraża wdzięczność wszystkim naszym parafianom, którzy przyjęli pielgrzymów z Archidiecezji Krakowskiej podążających na Jasną Górę. Tekst podziękowań zamieściliśmy w tablicy ogłoszeń.