«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą 06.10.2019 r.

1. Dziękujemy serdecznie za wczorajsze sprzątanie świątyni. W tę sobotę prosimy o to parafian z ul. Wygiełza, Starczynowskiej i Leśnej za torami.

2. Przypominamy, że dziś o 17.00 będzie różaniec z udziałem kapłana w kaplicy przy ul. Leśnej.

3. Jeśli znają Państwo rodziny, które mają trudną sytuację materialną i mieszczą się w kryteriach, prosimy o kontakt na facebook.com/SzlachetnaPaczkaBukowno/. Tam odpowiemy na wszystkie pytania. Można też już wziąć ze sobą „Formularz zgłoszenia rodziny”, który po wypełnieniu można zostawić u księdza Proboszcza. Szczegóły podajemy w tablicy ogłoszeń.

4. W ostatnią środę zakończono remont dachu i sklepienia kościoła montując instalację wentylacyjną.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. z godz. 16.00 będzie ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Różaniec będzie więc także po Mszy św., a nie przed Eucharystią. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Bardzo prosimy naszych parafian o poszanowanie własności na placu kościelnym. Zabieranie dla własnych celów owoców z krzewów z terenu ogrodu bez zgody ks. proboszcza jest grzechem przeciw siódmemu przykazaniu. Niestety, ostatnio mieliśmy taki przypadek. Sąsiadów proszę, by zwracali uwagę, na to, co różne osoby robią na placu kościelnym.

7. W czwartek pochowaliśmy śp. Artura Ćmiela, wieloletniego naszego chórzystę. Polecamy go w modlitwie Bożemu Miłosierdziu.

8. Nauki przedmałżeńskie w naszym dekanacie rozpoczną się w niedzielę, 3 listopada w parafii w Sławkowie po Mszy Św. z godz. 17.00.

9. Na stoliku przy wyjściu z kościoła przygotowane są kartki na wypominki. Prosimy zaznaczyć, czy chodzi o wypominki roczne, czy jednorazowe i na jakim cmentarzu.

10.  Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary na dzieła Caritas. Za tydzień będziemy przeżywać XIX Dzień Papieski. Po mszach będzie zbiórka ofiar na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.