«

»

Wspólnota „Chwalmy Pana” – spotkanie listopadowe

Spotkanie „Wspólnoty Chwalmy Pana” przy parafii pw. Św. Andrzeja Boboli w Bukownie  rozpoczęło się 29 listopada 2019r.po wieczornej Mszy Świętej na plebanii.

Spotkanie zaczęło się modlitwą do Ducha Świętego, omówieniem i przygotowaniem naszych serc do Oddania się w Niewolę Miłości Panu Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi w dniu 8 grudnia 2019r. Odmówiliśmy Małą Koronkę do Najświętszej Maryi Panny (Mała Koronka do NMP odmawiana jest dla uczczenia dwunastu przywilejów Najświętszej Maryi Panny, które symbolizują gwiazdy w koronie na Jej głowie), Kantyk Magnificat-Pieśń Maryi oraz Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

W centrum Spotkania była medytacja Słowa Bożego, świadectwa działania Boga w naszym życiu, modlitwa wstawiennicza i Uwielbienie Boga. Odmawialiśmy Różaniec i modlitwę do naszych patronów Św. Matki Bożej Szkaplerznej i Św. Michała Archanioła. Na zakończenie otrzymaliśmy Błogosławieństwo Boże od naszego kapłana, opiekuna Wspólnoty Chwalmy Pana.

 

Bóg zapłać za waszą obecność

 

8 grudnia 2019r. (w niedzielę) o godzinie 11.00 na Eucharystii w naszej Parafii odbędzie się Uroczyste Oddanie w Niewole Miłości Panu Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi, a  po mszy św. Wspólnota Chwalmy Pana poprowadzi modlitwy podczas trwania Godziny Łaski dla Całego Świata od godziny 12.00 do 13.00.

8 grudnia godz. 12.00
W tej godzinie Niebo otwiera się szeroko dla każdego człowieka. Przez 60 minut na świat wylewają się fale łask. W tej godzinie nawrócić się może nawet najbardziej zatwardziały grzesznik. Ta godzina, to GODZINA ŁASKI, która jest wyjątkowym prezentem dla ludzkości od Niepokalanej.

 

Kolejne spotkanie zaplanowane jest 9 grudnia 2019r. (w poniedziałek) o godzinie 18.00 na Eucharystii w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Bukownie.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Szczęść Boże!