«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Ofiarowania Pańskiego 02.02.2020 r.

1. Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę od 8.30 parafian z ul. 1 Maja numery parzyste. Natomiast w najbliższy wtorek o godz. 9.00 proszę panie i panów o wsparcie w demontażu świątecznego wystroju kościoła.

2. Przypominamy, że dziś po Mszach świętych zbierane są ofiary na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych, które kościołowi służą swą modlitwą i pokutą. Darczyńcom składamy z góry serdeczne Bóg zapłać.

3. Dzisiaj do Zakopanego udała się na zimowisko wraz z ks. Tomaszem 50-osobowa grupa ministrantów i ich rodziców. Otoczmy ich modlitwą, prosząc o udany i bezpieczny odpoczynek.

4. W tym tygodniu kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i czwartek od godz. 16.30 do 17.30.

5. W tym tygodniu mamy pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlitwy o powołania będą po wieczornej Eucharystii, natomiast w piątek będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godziny 17.00.

6. Odwiedziny chorych w domach prywatnych i domach opieki będą w przyszłym tygodniu.

7. W związku z możliwością odpisania 1% podatku na cele dobroczynne zwracamy się do naszych parafian z prośbą, aby wspomogli Regionalną Parafiadę. Przy wyjściu z kościoła można zabrać ulotkę z numerem KRS.