«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą 09.02.2020 r.

1. Serdecznie dziękuję paniom i panom, którzy pomogli w demontażu dekoracji świątecznej naszej świątyni. Wdzięczność wyrażamy także parafianom którzy wzięli w minionym tygodniu udział w jej posprzątaniu. Następne sprzątanie będzie za 2 tygodnie.

2. Dziękujemy za wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych. Na ten cel złożyliśmy w poprzednią niedzielę 1871 zł.

3. Dziękujemy również za ofiary złożone do skarbonek przy szopce betlejemskiej. Dały one kwotę 712 zł. W całości przeznaczamy je na kwiaty do kościoła.

4. We wtorek przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W modlitwach pamiętajmy o naszych cierpiących siostrach i braciach. Przeniesiona z ubiegłego tygodnia wizyta u chorych odbędzie się według następującego porządku:

  • Środa – chorzy w domach prywatnych, od godziny 8.30
  • Czwartek – Dom Opieki „Eden”, o godzinie 10.00
  • Piątek – Dom Opieki „Skałka”, o godzinie 10.00

5. Za tydzień 16 lutego odprawimy o godzinie 15.45 nabożeństwo ku czci naszego patrona św. Andrzeja Boboli. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu zwraca się za naszym pośrednictwem do mieszkańców z ostrzeżeniem przed oszustami, których ofiarą w powiecie padło już kilkanaście osób. Pełny tekst dostępny jest w tablicy ogłoszeń.

7. W Bolesławiu odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 17.00 kolejny Dekanalny Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. W piątek odszedł z naszej wspólnoty do Pana śp. Marian Baldy. Jego pogrzeb będzie we wtorek, o godzinie 14.00.