«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą 15.11.2020 r.

1. Wdzięczność wyrażamy wszystkim parafianom za materialną pamięć o parafii w tych trudnych miesiącach. Okoliczności związane z mniejszą frekwencją na Mszach św. sprawiły, że wpływy do kasy parafialnej zmniejszyły się, podczas gdy wydatki stale rosną. Dla przykładu podam, że za wywóz śmieci z cmentarza w październiku zapłaciliśmy aż 3780 zł, a to tylko część bieżących kosztów.

2. Informujemy, że kancelaria parafialna nadal nie będzie czynna z uwagi na prowadzone prace remontowe.

3. Dziękujemy za ofiary złożone na pomoc Kościołowi Prześladowanemu w kwocie 1023 zł.

4. Jutro o 17.30 będzie comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli, natomiast w piątek odmówimy wobec Najświętszego Sakramentu Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

5. Za tydzień mamy Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na zakończenie każdej Eucharystii będzie nabożeństwo dziękczynno-błagalne. Uroczystość ta jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Tego też dnia zbierać będziemy ofiary do puszek na Stolicę Apostolską.

6. W zakrystii jest do nabycia ok 35 kalendarzy Gościa Niedzielnego w cenie 7 zł.

7. Bardzo prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę parafian z ul. 1 Maja – numery parzyste oraz z ul. Miarki.

8. W minionym tygodniu pochowaliśmy trójkę naszych parafian: śp. Jerzego Rogulskiego, śp. Jerzego Drozdowskiego i śp. Romana Labisko. Polecamy ich Bożemu Miłosierdziu.