«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą 11.07.2021 r.

1. We wtorek przypada 13 dzień lipca i kolejne czuwanie fatimskie. O godz. 18.00 będzie Msza Święta, a po jej zakończeniu różaniec fatimski, procesja z figurą Matki Bożej wokół świątyni i Apel Maryjny. Wszystkich parafian i gości serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.

2. W środę kierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.30 i nowennę o godz. 18.00 podczas, której prosimy Matkę Bożą we wszystkich naszych osobistych, rodzinnych i wspólnotowych potrzebach.

3. W piątek, 16 lipca, w liturgii wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel. W naszej parafii to również dzień modlitw do patrona naszej parafii św. Andrzeja Boboli, w tym dniu przypada również trzeci piątek miesiąca.  Dlatego zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z nabożeństwem do Św. Andrzeja Boboli.

4. W sobotę 17 lipca od godz. 8.30 prosimy o pomoc w sprzątaniu parafian z ulicy Niepodległości z bloków 1 – 5.