«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą 18.07.2021 r.

1. Serdeczne podziękowania dla mieszkańców bloków 1 – 5 przy ulicy Niepodległości, którzy przyszli na wczorajsze sprzątanie naszej świątyni jak również terenu wokół niej. Również dziękuję wszystkim parafianom, którzy sami z dobrego serca dbają o teren wokół świątyni. Następne sprzątanie odbędzie się za dwa tygodnie.

2. W tym tygodniu w czwartek przypada Święto Św. Marii Magdaleny, w piątek Święto Św. Brygidy, Zakonnicy Patronki Europy, zachęcamy do udziału w Mszy Świętej i przyłączenie się do modlitwy w intencji Europy.

3. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach Świętych będziemy modlili się w intencji kierowców i podróżujących z racji wspomnienia ich patrona św. Krzysztofa. Po mszach odbędzie się poświęcenie pojazdów. Ofiary składane przy poświęceniu samochodów będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. Również tego samego dnia, przy drzwiach świątyni, odbędzie się zbiórka do puszek jako nasza solidarność z poszkodowanymi w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii. Serdeczne Bóg zapłać, za każdą złotówkę.