«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą 05.09.2021 r.

1. Przypominamy, że dziś po Mszach św. zbierane są ofiary  na wsparcie emigrantów w związku z sytuacją panującą w Afganistanie.

2. W środę przypada Święto Narodzenia NMP. Zachęcamy do licznego udziału w Eucharystii.

3. W najbliższą sobotę odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Informację o niej otrzymaliśmy dopiero w ostatni piątek, dlatego czas na zapisy jest krótki. Bardzo prosimy, aby uczynić  to najpóźniej do najbliższej środy w zakrystii. Razem z grupą z parafii Sławków pojechalibyśmy jednym autobusem. Przy zapisie podajemy, imię i nazwisko, adres, nr telefonu i pesel. Wyjazd byłby ok. 6.30. Msza św. w Kalwarii przewidziana jest na godz. 9.00. Po niej modlitwy na dróżkach.

4. W następną niedzielę o godz. 11.00 w rocznicę bitwy wiedeńskiej odbędzie się Msza św. za śp. kaprala Grzegorza Noska. W Eucharystii weźmie udział dowództwo i żołnierze 6 Batalionu Logistycznego 6 Brygady Powietrznodesantowej z Krakowa.

5. Rusza tegoroczna Szlachetna Paczka w naszym mieście i okolicach. Jeśli znają Państwo rodziny, które mają trudną sytuację materialną, czy społeczną i walczą z przeciwnościami losu, prosimy o kontakt na Facebook – Szlachetna Paczka Bukowno Bolesław. Tam odpowiemy na wszystkie pytania. Można też wziąć ze sobą „Formularz zgłoszenia rodziny”, który po wypełnieniu wystarczy zostawić u księdza Proboszcza. Więcej informacji na naszym Facebooku oraz w ulotce.