«

»

Intencje mszalne od 12.09.2021 do 19.09.2021

12.09.2021 – DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA
07.30 Śp. Marianna, Halina, Stefan i Jerzy Szastak (od syna z rodziną)
09.00 W intencji Natalii z okazji 10 rocz. urodzin (od rodziców i brata)
11.00 Śp. Kapral Grzegorz Nosek w 17 rocz. śmierci (od żony)
16.00 Śp. Leszek Domagała (od żony z synami)

 

13.09.2021 – PONIEDZIAŁEK ŚW. JANA CHRYZOSTOMA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA
17.00 Śp. Maria Kowalczyk-Stopa w 3 rocz. śmierci (od męża i córek)
18.00 O Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla Patrycji i Piotra oraz Dominika i Anny w rocznicę ślubu i dla Jasia, Mai, Natalii i Ewy
Po Mszy Świętej różaniec fatimski, procesja i apel maryjny.

 

14.09.2021 – WTOREK ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO
17.00 Śp. Adolf Marchewka w 19 rocz. śmierci (od rodziny)
18.00 Śp. Zofia i Józef Kowalczyk

 

15.09.2021 – ŚRODA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY BOLESNEJ
17.00 Śp. Janina Barczyk (od wnuczek Eweliny, Marty, Darii, Diany, Oliwii i ich rodzin)
18.00 NOWENNA:
W intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy
O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy :
– dla dobroczyńców i ofiarodawców parafii i kościoła
– i potrzebne łaski dla dzieci i wnuków

Polecają się naszym modlitwom nasi bliscy zmarli:
Ś. † P.
– Śp. Jadwiga i Józef Fos
– Śp. Teresa i Janusz Glanowscy
– Śp. Leszek Dziuba (od pracowników Kopalni Dolomit Ujków Stary i zakładu Kruszyw Olkusz)
– Śp. Zofia Piechowicz (od rodziny Smagorowiczów)
– Śp. Jarosław Szwagrzyk w 2 rocz. śmierci
– Śp. Czesław Sokół, Marianna Porębska
– Śp. Czesław Sośnierz (od Marcina Jasińskiego)
– Śp. Stanisław Capała (od wnuczki Justyny)
– Śp. Grażyna Majchrzak (od sąsiadów z ul. Reymonta)
– Śp. Stanisław Lorek (od Grażyny i Edwarda)
– Śp. Wiesław Siuta
– Śp. Danuta Bugała (od cioci Ireny Puz i kuzynka Leszka Puz z żoną i dziećmi)
– Śp. Marianna i Jan Mączka (od córki)
– Śp. Robert Patej (od mamy i siostry z rodziną)
– Śp. Paweł Swędzioł (od rodziców i siostry)
– Śp. Władysława Jasielska (od przyjaciółki)
– Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

16.09.2021 – CZWARTEK ŚWIĘTO MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA, PAPIEŻA I CYPRIANA, BISKUPA
17.00 O Boże Bł. dla dzieł apostolskich Zgromadzenia Sióstr Prezentek i dla tych, którzy współpracują ze Zgromadzeniem.
Nabożeństwo do Św. Andrzeja Boboli
18.00 Śp. Zbigniew Grzanka (od sąsiadów z ul. Leśnej)

 

17.09.2021 – PIĄTEK DZIEŃ POWSZEDNI
17:00 Śp. Janina Barczyk (od rodziny Kwaśniewskich z Witeradowa)
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
18.00 Śp. Zbigniew Stankiewicz (od Marii)

 

18.09.2021 – SOBOTA ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA
07.00 Śp. Krystyna i Tadeusz Tkaczowie (od Jolanty i Marka Bugałów)
18.00 Śp. Mirosław Gajdziszewski (od Barbary i Mirosława Gajdziszewskich)

 

19.09.2021 – DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA
07.30 O Boże bł., opiekę MB oraz o dary DŚ dla Antoniego Wawrzyna w 1 rocz. ur.
09.00 Śp. Maria Skubis w 2 rocz. śmierci i śp. Feliks i Jan Skubis
11.00 Za zmarłych z rodz. Jastrząb
12.00 Chrzest: Hanna Stefania Bartusik, Dagna Kasprzyk, Lena Elena Goraj
16.00 Śp. Zbigniew Strózik w 7 rocz. śmierci (od rodziny)