«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu 25.02.2024 r.

1. Wdzięczność wyrażam wszystkim parafiankom i parafianom za pomoc w środowych, piątkowych i sobotnich pracach przy zabezpieczaniu figur do szopki Bożego Narodzenia oraz przy grabieniu z igliwia trawników wokół świątyni.

2. W ostatnią środę pochowaliśmy śp. Krzysztofa Kaim, o którym pamiętajmy w naszych modlitwach.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek adoracja i spowiedź będą od godziny 16.00, a w sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o 17.15

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy tegoroczne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi kapłan naszej diecezji ks. Przemysław Lech z Parafii pw. NMP Różańcowej w Sosnowcu. Ich program podajemy w tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej. Nauki rekolekcyjne odbywać się będą podczas niedzielnych Mszy św., a od poniedziałku do środy włącznie w następujących godzinach:

  • 9.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
  • 10.30 – Msza św. z nauką dla klas I, II, III, IV
  • 12.00 – Msza św. z nauka dla klas V, VI, VII i VIII
  • 18.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych

Spowiedź będzie we wtorek na pół godziny przed każdą Mszą św. z wyjątkiem spowiedzi popołudniowej, bo ta rozpocznie się już godzinę przed wieczorną Eucharystią.

5. Dzisiaj, w związku z Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, po każdej Mszy św. zbierane są ofiary na wsparcie polskich misjonarzy. Z góry dziękujemy za złożone datki.

6. W związku z pierwszym piątkiem miesiąca wizyta u chorych będzie po rekolekcjach wielkopostnych, w czwartek, 7 marca od godziny 8.00. Początek wizyty na „Działkach”.

7. Powiatowy Urząd Pracy prosi nas o przekazanie, że 19 marca w MOSiR w Olkuszu odbędą się Targi Pracy. Szczegółowe informacje w tablicy ogłoszeń.