«

»

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę uroczystości św. apostołów Piotra i Pawła 29.06.2014

1. Serdecznie dziękujemy za pomoc w pracach porządkowych w minioną sobotę i prosimy o nią w tym tygodniu parafian z ul. 1 Maja – numery parzyste. Proszę też nasze panie o pomoc w dowolnym czasie w plewieniu rabatek na placu kościelnym. Są one już dość mocno zachwaszczone.

2. Od jutra będziemy odprawiać w czasie wakacji w dni powszednie tylko Mszę św.o godzinie 18.00. Nie ulega natomiast zmianie porządek sprawowania Eucharystii w niedzielę oraz godziny urzędowania w kancelarii parafialnej. Wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy pięknej pogody i przypominamy o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. Nabożeństwo o powołania do kapłaństwa i zakonu będzie w czwartek po wieczornej Mszy św., w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godziny 17.00, nabożeństwo o Niepokalanym Sercu N.M.P. odprawimy w sobotę po wieczornej Mszy św.

4. Taca z dzisiejszej niedzieli, tzw. „świętopietrze”, jest przeznaczona na Stolicę Apostolską. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

5. Ks. Piotrowi, który obchodzi dziś swe imieniny życzymy obfitości łask Bożych, opieki Niepokalanej Matki, zdrowia i wszelkiej pomyślności w duszpasterskim posługiwaniu.